Еразмус КА220 пројекат TYM ( Tell Your Mind: Voicing mental health conditions and promoting socio-emotional well-being in secondary schools) – Изражавање стања менталног здравља и промовисање социо-емоционалног благостања у средњим школама) одобрила је Национална агенција Шпаније.

Координатор пројекта је ERASMUS LEARNING ACADEMY SL(Шпанија). Музичка школа „Стеван Христић“, Крушевац, Србија је партнер на пројекту. 💪 Одушевљени смо резултатима и радујемо се сарадњи са новим партнерима: Иницијатива – Центар за едукацију (Хрватска), Државна гимназија Јелгава (Латвиа) и ЕЛА СИЦИЛИА (Италија).

Сајт пројекта можете погледати на следећем линку https://tym-tellyourmind.weebly.com/

Страница са позитивним порукама – МИ СМО ЉУДИ, А НЕ БРОЈЕВИ❤

(WE ARE HUMANS, NOT NUMBERS❤️) о менталном благостању, као део наше кампање о подизању свести

Пројектне активности ,,TYM ( Tell Your Mind: Voicing mental health conditions and promoting socio-emotional well-being in secondary schools)“ можете погледати на следећем линку .