Spisak učenika prvog razreda osnovne muzičke škole i prijem

Poštovani, učenici i roditelji. školska godina počinje 1. septembra 2023. godine. za učenike osnovne i srednje škole.Starešine klase u osnovnoj muzičkoj školi obavestiće učenike i roditelje o rasporedu časova.Učenici drugog i četvrtog razreda srednje škole nastavu pohađaju u prepodnevnoj smeni, a učenici prvog i trećeg razreda u popodnevnoj smeni.Svečani prijem učenika prvog razreda srednje škole je u petak, 1.9.2023. godine i to za učenike I1 ( obrazovni profil muzički saradnik) u 12.40, a za učenike I2 ( obrazovni profil muzički izvođač i dizajner zvuka) u 13.30 časova.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>