Daily Archives 9. априла 2019.

Сарадња МШ ,,Стеван Христић“ са В.О. установом Ната Вељковић

У циљу ширења дисеминационих активности Ерасмус + пројекта ,,School education in new dimension of education“, организована је радионица са децом и родитељима у васпитно – образовној установи Ната Вељковић у вртићу Звончић. Предавању и радионици присуствовала су деца предшколског узраста ( три васпитне групе). Теоријски приступ позитивног утицаја музике на децу одржала је педагог установе Слободанка Миладиновић, док стручну радионицу држали су у корелацији музички сарадник установе Јелена М. и Јелена Димић, Јелена Николић и Слађана Ђокић. Осим деце предшколског узраста присуствовали су ученици нижих разреда музичке школе који су у ревијалном делу свирали на инструментима, као и мали хор који се песмом ,,Заљубљене патике“ представио деци и родитељима...

Прочитај Више